До Верховної Ради потрапляють п'ять партій (ОПИТУВАННЯ КМІС)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Якби вибори до Верховної Ради відбувалися на початку червня, то найбільший шанс потрапити до парламенту мали б п’ять партій: «Слуга народу», «Опозиційна платформа – «За Життя», «БПП «Солідарність», «ВО «Батьківщина» та партія «Голос».

Такими є дані всеукраїнського опитування громадської думки, яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) з 26 травня по 7 червня.

Згідно з даними опитування, якби вибори до Верховної Ради України відбувалися на початку червня, то серед усіх респондентів за партію «Слуга народу» проголовували б 32,1% опитаних; за партію «Опозиційна платформа – «За Життя» – 7,8%; за партію «Блок Петра Порошенка «Солідарність» – 5,4%; за партію «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» – 5,1%, за партію «Голос» – 3,7%; решта політсил набирають менше 3% голосів виборців.

При цьому 24,2% опитаних не визначилися, за кого голосувати.

Водночас за даними опитування респондентів, які визначилися з вибором (ці показники найближчі до можливих результатів виборів, якби вони проводилися на початку червня), потрапити до парламенту найбільші шанси мають 5 партій. Так, 48,5% опитаних проголосували б за партію «Слуга народу»; 11,8% – за партію «Опозиційна платформа – «За Життя»; 8,1% – за партію «Блок Петра Порошенка «Солідарність»; 7,8% – за партію «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»; 5,6% – за партію «Голос»; 3,8% – за партію «Сила і Честь»; решта політсил набирають менше 3% голосів виборців.

Київський міжнародний інститут соціології провів власне всеукраїнське опитування громадської думки з 26 травня по 7 червня 2019 року. Методом особистого інтерв'ю опитано 2021 респондента, що живуть у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за 4-х ступеневою стохастичною вибіркою, що репрезентативна для населення України віком від 18 років.

У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% - для показників, близьких до 50%; 2,8% - для показників, близьких до 25%; 2,0% - для показників, близьких до 10%; 1,4% - для показників, близьких до 5%.

Як повідомлялося, позачергові парламентські вибори відбудуться в Україні 21 липня.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com