Доктор Голубовська: пік епідемії в Україні буде в грудні-січні

|
Версия для печатиВерсия для печати

Інфекціоністка, завкафедри інфекційних хвороб НМУ ім. Богомольця Ольга Голубовська вважає, що Україна ще далеко від піку епідемії коронавірусу.

"Зараз ми знаходимося на інтенсивній передачі. Пік, я думаю, буде грудень-січень", - сказала Голубовська під час виступу на Українському жіночому конгресі.

Вона підкреслила, що офіційна статистика не відображає реальних масштабів захворювання і насправді інфікованих людей набагато більше.

"Офіційна статистика інфекційних хвороб завжди відстає від реальної. Ми дізнаємося оціночні дані, коли пройде вся ця історія, десь через рік-півтора. Але реально хворих набагато більше... тому потрібно дистанціюватися, мити руки", - сказала Голубовська.

Вона додала, що холодна погода сприяє поширенню вірусу та збільшенню кількості серйозно хворих.

"Чому якщо людина інфікується, зараз більш тяжке протікання захворювання? Тому що в силу погодних умов людина отримує більшу дозу збудника. А будь-яке інфекційне захворювання - це ще дозозалежний процес", - сказала Голубовська.

Вона додала, що з медичної точки зору зупинити поширення інфекції можна лише локдауном.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com