Дональд Трамп дорікнув Німеччині за співпрацю з Росією

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент США Дональд Трамп розкритикував європейських союзників з НАТО за надто малі витрати на оборону. З найбільш гострими словами американський лідер звернувся до Німеччини, яку він звинуватив у нечесній торговельній практиці та енергетичному співробітництві з Росією.

Під час мітингу у штаті Монтана Дональд Трамп нагадав про майбутній саміт НАТО в Брюсселі. Президент США поскаржився на те, що Сполучені Штати несуть надто важкий тягар витрат на захист Європи, які він оцінив у 70-90%. «Я маю намір сказати НАТО почати сплачувати рахунки. Сполучені Штати не можуть впоратися з усім», - застеріг він, повідомляє Польське Радіо.

Дональд Трамп висловив переконання, що присутність військ США в Німеччині більше сприяє інтересам Берліна, ніж Вашингтона. «Ми призначаємо 4% ВВП на оборону, а Німеччина, яка є найбільшою країною Європейського Союзу, витрачає тільки 1%», - наголосив американський президент.

Дональд Трамп також звинуватив владу в Берліні у тому, що вона нарікає на загрозу з боку Москви, а сама спільно з Росією будує газопроводи. «Їм потрібний захист від Росії, але вони платять їм мільярди доларів, а ми, як дурники, все це фінансуємо», - заявив президент США.

Дональд Трамп розкритикував також ЄС за торговельні перешкоди для американських товарів, що, на його погляд, є причиною великого дефіциту в торгівлі США з Європою.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com