«Друзі» Путіна — Трам і Сі Цзиньпін остаточно поховали російську «Силу Сибіру»

|
Версия для печатиВерсия для печати

США і Китай знайшли альтернативу російському газопроводу «Сила Сибіру», підписавши угоду про розвиток заводу з виробництва зрідженого природного газу (СПГ) на Алясці.

Про це у четвер повідомляє агентство Bloomberg.

Проект оцінюється в 43 мільярди доларів, він може стати однією з альтернатив російському газопроводу «Сила Сибіру». Потужність СПГ-заводу складе 20 мільйонів кубометрів газу в рік. Угода підписана в ході візиту президента США Дональда Трампа в Пекін і його зустрічі з китайським лідером Сі Цзиньпінем.

Китайська China Petrochemical Corp., більш відома як Sinopec Group, і американська Alaska Gasline Development Corp. підписали угоду і схвалили план, який дозволить постачати СПГ в Китай. Згідно з планом, від північних родовищ на Алясці буде прокладений газопровід протяжністю 800 миль до заводу СПГ на півдні штату, звідки зріджений газ можна буде завантажити на танкери і відправити в Китай. У проекті також беруть участь влада штату Аляска, China Investment Corp. і Bank of China Ltd.

Реалізація плану схвалена сторонами не до кінця. «Є ще кілька важливих кроків, щоб досягти фінальної угоди, хоча поточний договір - вже прорив, всі п'ять необхідних представників поставили свої підписи: покупець, позичальник, інвестор, девелопер і влади штату», - розповів губернатор Аляски Білл Уокер.

В свою чергу, російські ЗМІ повідомляють, що голова правління «Газпрому» Олексій Міллер 1 листопада попередив Китай про можливий дефіцит газу. На його думку, поставки СПГ в Китай не можуть задовольнити зростаючий попит Пекіна. На даний момент російська сторона реалізує проект «Сила Сибіру», потужність якого становить 38 мільярдів кубометрів газу в рік. Планувалося, що газопровід буде транспортувати газ Іркутського і Якутського центрів газовидобутку в Китай, а також на Далекий Схід. 

Раніше «Аргумент» повідомляв, що Запуск газопровода "Сила Сибири" отложили до 2020 года, Китай не дал денег «Газпрому» на строительство «Силы Сибири»CNPC замораживает договор с «Газпромом» о поставках газа в КитайРоссия безнадежно теряет китайский газовый рынок.

 «Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:29
Генерали повинні бути в окопах, - Зеленський про новації управлінні в ЗСУ
20:00
У неділю сніжитиме на заході та дощитиме на сході України
18:08
Марина Данилюк-Ярмолаєва: Нинішні "еліти" вважають громадян черню, якій можна не говорити правду
16:01
Епіфаній: Пам'ять про Голодомори має передати розуміння того, що варто очікувати від режиму Кремля
15:45
Пам'ятаймо про Голодомор! Загальнонаціональна хвилина мовчання
15:09
Удар Storm Shadow по штабу зс рф у Курській області: ліквідовано російського генерала Солодчука, 18 офіцерів рф та 500 солдатів КНДР, - Global Defense Corp
14:10
Радник президента визнав, що взагалі-то "плану стійкості" ще немає, є лише "хотєлкі" "на стадії підготовки"
12:29
Це також "план стійкості" Зеленського: скандальна посол України Ілащук вручила грамоту та медаль головному мафіозі Болгарії Пеєвському, - журналіст Шлінчак (ФОТО)
12:01
Бутусов: Чому СБУ та ДБР не припинять постачання на фронт тисяч бракованих мінометних мін? Відповідь МО: тому що міни "неправильно намочені"
10:02
Корумпований детектив Ткачук та тютюновий скандал: чому важливо перезавантажити БЕБ

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]