Facebook ліквідував фабрику тролів в Україні: серед видалених Hyser, Znaj.ua, Politeka

|
Версия для печатиВерсия для печати

Компанія Facebook зупинила діяльність низки облікових записів і груп, які вели скоординовані кампанії з дезінформації в Україні.

Про це йдеться у заяві Facebook.

"Ми також видалили 168 облікових записів, 149 сторінок у Facebook та 79 груп за причетність до скоординованої кампанії з дезінформації в Україні”, - йдеться у повідомленні.

Загалом у них було близько 4,2 млн підписників. Серед видалених сторінок, зокрема, були акаунти видань Znaj.ua, Politeka, Hyser.

Як зазначається, люди, що стояли за цією діяльністю, використовували фейкові облікові записи для керування групами та низкою сторінок, деякі з них з часом змінювали свої назви.

Сторінки адміністраторів та власників облікових записів публікували інформацію про знаменитостей, шоу-бізнес, спорт, місцеві та міжнародні новини, політичні та економічні питання, включаючи вибори в Україні, політичних кандидатів та критику різних громадських діячів - в интересах Петра Порошенко и його злочинного угруповання.

"Хоча люди, які стоять за цією діяльністю, намагалися приховати свою особистість, наша перевірка показала зв'язок цієї діяльності з українським PR-агентством Pragmatico", - наголошується у заяві компанії.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com