Facebook направила спецпрокурору США Мюллеру дані про продаж реклами за запитами з Росії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Компанія Facebook направила спеціальному прокурору США Роберту Мюллеру дані про продаж реклами за запитами з Росії.

Про це, як повідомляє Голос Америки, пише The Wall Street Journal. За інформацією видання, передані дані за обсягом перевищують ті, які раніше були передані американському Конгресу.

Нещодавно у Facebook виявили зв'язок між російським "Агентством інтернет-досліджень", яке називають "фабрикою прокремлівських тролів" і втручанням в американські вибори. У Facebook повідомили, що знайшли майже 500 фейкових облікових записів і сторінок, на яких поширювали політичну рекламу. За даними компанії, все управління цими сторінками йшло з Росії.

TechCrunch відзначає, що Facebook може бути не єдиною соціальною мережею, яка мимоволі або свідомо займалася розповсюдженням пропаганди від імені іноземної держави. За даними видання, для надання свідчень в Конгресі США, зокрема, можуть викликати представників Twitter.

У США ведеться розслідування ймовірного втручання Росії в президентські вибори в США. На початку серпня спецпрокурор США Роберт Мюллер скликав велику колегію присяжних для розслідування "російського сліду" в торішніх виборах. Мюллер з'ясовує, чи мала місце змова штабу Трампа з Кремлем з метою підірвати позиції суперника Трампа від Демократичної партії Хілларі Клінтон.

«Аргумент»


В тему:

 

 


 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com