Глава Міжнародного союзу біатлоністів приховував позитивні проби спортсменів з РФ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Глава Міжнародного союзу біатлоністів змушений був тимчасово скласти з себе повноваження після того, як його запідозрили в тому, що він допомагав приховувати позитивні допінг-проби російських спортсменів.

72-річного Бессеберга підозрюють одразу в цілому букеті злочинів, пише Ехо Москви. Головні з них - корупція і махінації з допінгом. Причому відомо про це не від представників поліції Австрії і Норвегії, які ведуть розслідування, а від чиновників WADA. 

Всесвітнє антидопінгове агентство передало в Ітнерпол відомості про те, що керівництво Міжнародного союзу біатлоністів приховувало позитивні допінг-проби ряду спортсменів, серед яких чимало росіян. Що це за інформація - невідомо, але світло на цю історію проливає норвезьке видання «Verdens Gang». Воно повідомило про те, що російські біатлоністи з аномальними показаннями крові, всупереч кодексу WADA, допускалися до міжнародних стартів. Якщо конкретніше, 17 з 22 росіян, які брали участь у минулорічному чемпіонаті світу, мали проблеми з біологічними паспортами, але IBU закрило на це очі. На тлі скандалу Бессеберг, який керує союзом з моменту його заснування, склав із себе повноваження. Днем раніше покинула свій пост генсек IBU Ніколь Реш.

З 22 росіян, які брали участь в чемпіонаті світу 2017, до Олімпіади були допущені лише троє: Матвій Єлісєєв, Антон Бабіков і Тетяна Акімова. Крім того, перед самим чемпіонатом зі стартів була знята росіянка Катерина Глазіріна. З тих пір Міжнародний союз біатлоністів так і не виніс жодного рішення у її справі.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com