Гончарук написав заяву про відставку

|
Версия для печатиВерсия для печати

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук написав заяву про відставку.

Про це йдеться в його заяві, оприлюдненій вранці в п'ятницю.

"Я прийшов на посаду виконувати програму президента. Він для мене є взірцем відкритості та порядності. Щоб прибрати будь-які сумніви на нашу повагу і довіру до президента, я написав заяву про відставку і передав його президенту з правом внесення в парламент. Він людина, якій українці висловили безпрецедентне довіру. І він має повне право оцінювати ефективність кожного члена своєї команди, яка змінює країну ", - сказано в заяві.

Прем'єр-міністр заявив, що виконавча влада за чотири місяці виконала велику роботу, забезпечивши "серйозний фундамент для розвитку країни в 20-му році".

"На жаль, за кілька місяців досить складно знищити кримінальні схеми, які шикувалися десятиліттями. Головне, що зупинятися ми не маємо права і не будемо! Як би цього не хотілося наші опонентам, які звикли жити в тіні. Тому вони використовують кожну можливість, щоб знищити віру людей у ​​владу. В останні дні все ви стали свідками подій, що розгортаються навколо злитих в мережу файлів, змонтованих з фрагментів записів нарад в уряді. Їх зміст штучно створює уявлення, ніби я і моя команда не поважаємо президента, який є нашим політичним лідером. Багатьом групам впливу, які прагнуть отримати доступ до фінансових потоків вигідно, щоб так виглядало. Але це не так", - сказано в заяві прем'єра.

Гончарук додав, що вважає свою команду порядною і впевнений у відсутності корупції на топ-рівні.

В Офісі президента повідомили, що Володимир Зеленський отримав прохання Гончарука про відставку.

"Глава держави розгляне зазначену заяву. Про результати розгляду Офіс Президента повідомить окремо", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що Олексій Гончарук очолив уряд в кінці серпня 2019 року, ставши наймолодшим прем'єр-міністром в історії України.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com