Новий уряд України наймолодший на континенті - ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Середній вік новопризначених українських міністрів становить 39 років, а отже новий уряд країни – наймолодший у Європі.

Про це пише "Deutsche Welle".

"35-річний Олексій Гончарук (прем’єр-міністр – ред.) рівно на 30 років молодший за канцлерку Анґелу Меркель і на 4 роки молодший за "юне дарування" її уряду - 39-річного міністра охорони здоров'я Єнса Шпана. Саме 39 років – середній вік українського уряду, що майже на 14 років менше, ніж у німецьких колег".

Українські урядовці на 20 років молодші за своїх іспанських чи  португальських колег, на 6 - 10 років молодші за своїх колег із країн Балтії, Фінляндії і Білорусі. Середній вік урядовців у Франції також вдвічі більше, ніж вік наймолодшого українського посадовця.

Склад українського уряду схожий за середнім віком - майже 40 років - лише зі складом чинного уряду Вірменії. 

Нагадаємо, що Верховна Рада 9 скликання на першому засіданні призначила нових міністрів в уряд прем‘єра Олексія Гончарука.

Також Верховна Рада призначила посадовців так званої президентської квоти: міністра оборони Андрія Загороднюка, міністра закордонних справ Вадима Пристайка та голову Служби безпеки України Івана Баканова.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com