ГПУ підозрює трьох екс-керівників МВС — посадовців Нацполіції в протидії учасникам Революції гідності

|
Версия для печатиВерсия для печати

Департамент спеціальних розслідувань ГПУ повідомив про підозру трьом колишнім посадовцям МВС, які були причетні до протидії учасникам Революції гідності, а нині обіймають керівні посади в Нацполіції.

Про це повідомляє Укрінформ, з посиланням на власні джерела у прокуратурі.

Зокрема, повідомлено про підозру колишнього начальника відділу організації служби управління організації роботи конвойних підрозділів спеціальних установ та судової міліції Департаменту громадської безпеки МВС Анатолія Серединського, який нині обіймає посаду заступника начальника Департаменту превентивної діяльності - начальника управління превентивної діяльності Нацполіції.

За словами співрозмовника, повідомлено про підозру колишнього головного інспектора того ж відділу Ігоря Бабича, який наразі очолює Департамент превентивної діяльності Нацполіції.

Крім того, повідомлено про підозру Сергію Поготову, який з 2013-2014 роках обіймав посаду першого заступника начальника Департаменту громадської безпеки МВС, а тепер очолює групу з охоронної діяльності Департаменту безпеки НАК "Нафтогаз України".

За інформацією джерела, Серединського та Бабича підозрюють у причетності до розробки постанов Кабміну про надання дозволу на використання спецзасобів (гранат) виробництва Російської Федерації стосовно учасників мирних акцій у лютому 2014 року. За даними слідчих, вони також роздавали гроші у конвертах правоохоронцям, які були задіяні до протидії учасникам мирних протестів.

Натомість Поготов, за даними розслідування, писав рапорти на отримання гранат, які потім правоохоронці застосовували проти учасників Революції гідності.

Усім трьом інкримінують координацію дій працівників правоохоронних органів під час силових акцій щодо мітингувальників 18 та 19 лютого 2014 року в Києві із застосуванням насильства та зброї.

Наразі Серединський, Бабич і Поготов беруть участь у слідчих діях. Сьогодні після 15.00 Печерський райсуд столиці має розглянути клопотання Генпрокуратури про обрання для них запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]