ГПУ саботує подання справи до МКС, — адвокат родин Небесної Сотні

|
Версия для печатиВерсия для печати

Генеральна прокуратура фактично саботує подання документів до МКС щодо розслідування трагічних подій в центрі Києва у лютому 2014-го та не поспішає притягнути до відповідальності колишніх високопосадовців.

Про це в інтерв’ю виданню «Главком» заявив адвокат родин Небесної Сотні Павло Дикань.

Юрист розповів, що вони колись були певні надії на те, що Міжнародний кримінальний суд прийме цю справу. Крім того багато західних спеціалістів приїжджало в Україну, аби допомогти організувати належне подання документів для Міжнародного суду.

«Проте тоді Україна мала таку дивну позицію: «Зробіть це за нас швидко, бо ми самі не можемо, бо інакше ми з вами не попрацюємо», - підкреслив адвокат. - Якщо говорити про допомогу, то поки є надія, що ЄС таки прийме справу щодо Донбасу, можливо, Криму і в останню чергу, можливо, все-таки, щодо Майдану».

Зазначимо, що прокурор МКС визнав, що у злочинах, скоєних на Майдані, є ознаки злочинів проти людяності, але поки не має підтверджень ознак системності чи поширеності нападу на цивільне населення.

«На жаль, наша Генеральна прокуратура, яка відповідальна за подання справи, цього не робить. Було три подання доказів до офісу прокурора МКС від адвокатів, які представляють інтереси потерпілих і одне подання від Генеральної прокуратури. На мою думку, існує ризик того, що після доповіді прокурора Міжнародного кримінального суду у цій справі наприкінці року вона може бути закрита», - резюмував Дикань.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com