Кабмін скасував реформу ДФС, повернувши відомство в часи Насірова

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кабмін скасував минулорічні постанови про реформування та реорганізацію податкових і митних органів, ініційованих Міністерством фінансів.

Як повідомляє dt.ua., в четвер, 11 січня, на засіданні уряду було прийнято рішення про скасування постанови про затвердження концепції реформування системи органів державної податкової та митної політики, а також постанову про реорганізацію територіальних органів Державної фіскальної служби. Скасовані постанови були прийняті 29 березня і 19 липня минулого року.

Вони передбачали створення Міжрегіональної митниці та головного Міжрегіонального управління ДФС. Обласні митниці та енергетичну митницю планувалося реорганізувати шляхом приєднання до Міжрегіональної митниці.

Об`єднані державні податкові інспекції мали бути приєднані до головних управлінь ДФС в областях, а останні, в свою чергу, разом з Офісом великих платників податків – включені до складу Міжрегіонального головного управління ДФС.

В. о. голови ДФС Мирослав Продан, а також парламентський комітет з питань податкової та митної політики розкритикували ці ініціативи Міністерства фінансів, назвавши їх реалізацію неможливою.

У Мінфіні, у свою чергу, зв`язали критику постанов із небажанням керівництва ДФС реально реформувати відомство.

Нагадаємо, Нагадаємо, що ДФС, раніше відома як ДПАУ, в її нинішньому, корупційному вигляді, була створена під керівництвом Миколи Азарова, пізніше - прем'єр-міністра часів президентства Віктора Януковича, ще пізніше - Олександра Клименка - втікача, який переховується від слідства і правосуддя. Часи керівництва Азаровим ДПАУ в бізнес-середовищі України отримали назву "азаровщина".

За часів президента Петра Порошенка, друга і багаторічного політичного партнера Миколи Азарова, ГФС очолив інший досвідчений корупціонер - Роман Насіров, ставленик БПП. Який на цій посаді продовжив все те, що свого часу займався Н. Азаров.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com