Кабмін ввів доплати багатодітним сім'ям

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кабінет міністрів вирішив з 1 квітня ввести доплати багатодітним сім'ям в розмірі 1700 грн на дитину, починаючи з третього.

Таке рішення було прийнято на засіданні уряду в середу, 13 березня.

"Кожна багатодітна сім'я отримає на третього, четвертого, п'ятого і кожну наступну дитину до 6-річного віку щомісячну допомогу від держави в розмірі прожиткового мінімуму до 6 років", - заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, який представляв проект рішення.

За підрахунками Мінсоцполітики, право на виплату отримають 158,8 тисячі дітей. Таким чином, вартість програми складе більше 200 млн гривень в місяць.

Всього станом на 1 січня 2019 року в Україні було 334 тисячі багатодітних сімей, в яких виховуються 1,137 тис. дітей.

Державна допомога призначатиметься органами соціального захисту населення за місцем проживання багатодітної сім'ї за рахунок державного бюджету у вигляді субвенції місцевим бюджетам у рамках затвердженого держбюджету.

Нагадаємо, зараз при народженні дитини держава виплачує 41 280 грн. Це єдиний розмір допомоги на першу, другу і наступну дитину. Одноразову виплату в розмірі 10320 гривень батьки отримують на свій рахунок через кілька місяців після подачі необхідного пакету документів в соціальні служби. Сума, що залишилася 30960 гривень розбивається на 36 рівних частин по 860 гривень. Таку допомогу щомісяця отримуватиме сім'я протягом трьох років.

Прожитковий мінімум для дітей до 6 років в 2019 році становить тисячі шістсот двадцять шість гривень (до кінця року він збільшиться до 1779 гривень).


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com