Холодницькому від Луценка нічого не загрожує, принаймні до літа

|
Версия для печатиВерсия для печати

До Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів надійшли скарга генпрокурора на притягнення до дисциплінарної відповідальності керівника САП Назара Холодницького. Але рішення по ній буде прийняте не раніше літа.

 Про це повідомляє Укрінформ, з посиланням на джерело у комісії.

"До комісії надійшла скарга генпрокурора на Холодницького. Наразі авторозподіл має визначити, хто із членів КДКП розглядатиме дану скаргу", - зазначив співрозмовник агентства.

Надалі члену КДКП надається до місяця часу для ознайомлення зі скаргою, а також для перевірки викладеної у ній інформації. Після цього член КДКП вирішує, чи відкривати провадження за скаргою. У випадку відкриття провадження для надання пояснень запрошується особа, на яку скаржаться, і починається перевірка, яка триває два місяці, але термін її може бути продовжений до трьох місяців.

Таким чином, зазначив співрозмовник агентства, рішення у справі Холодницького може бути ухвалене влітку.

Як повідомлялося, 30 березня генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що у скарзі КДКП просить звільнити свого заступника - керівника САП Назара Холодницького.

Директор НАБУ Артем Ситник 30 березня заявив, що розслідування щодо Холодницького ініціювали після підтвердження інформації про перешкоджання керівництва САП розслідуванню справи проти мера Одеси Геннадія Труханова.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com