Коронавірус COVID19 зафіксований на всіх континентах, крім Антарктиди — CNN

|
Версия для печатиВерсия для печати

Після оголошення в середу про підтверджений випадок зараження новим коронавірусом COVID19 у Бразилії, прояв хвороби був офіційно зареєстрований на шести густонаселених континентах Земної кулі.

Чистим залишається ще один – Антарктида, звертає увагу американський центральний телеканал CNN.

"Спалах коронавірусу, який розпочався у провінції Ухань у Китаї, зараз поширився на шість із семи континентів світу. Він ще не дійшов до Антарктиди", - зауважує канал.

Таким чином, переважна кількість підтверджених випадків зараження зареєстровані в Азії, головним чином, через концентрацію захворювань у Китаї. Крім того, звертається увага на випадок з круїзним лайнером Diamond Princess у Японії та поширення хвороби на Південну Корею.

На Близькому Сході – в Ірані зафіксовано щонайменше 139 заражених. Загальна офіційна кількість померлих від коронавірусу в цій країні становить 15 осіб. Водночас, у Кувейті в середу кількість випадків зараження зросла до 26.

У Африці лише напередодні Алжир підтвердив перший випадок виявлення хвороби. Крім того, один заражений є в Єгипті.

Найбільше поширення в Європі зареєстроване в Італії, де понад 320 були заражені, 12 із них померли.

У Північній Америці щонайменше 59 американців виявились зараженими. Зафіксовані випадки захворювання також у Канаді.

Як повідомлялося раніше, загалом станом на ранок 26 лютого на коронавірус по всьому світу захворіли 81 002 людини, загинули 2762 і одужали 30 098 осіб.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]