Кремлю не сподобався намір Молдови «виставити рахунок» Росії за окупацію Придністров'я

|
Версия для печатиВерсия для печати

Проросійський президент Молдови Ігор Додон заявив про небезпеку пред'явлення рахунку Росії за окупацію Придністров’я після заяви спікера парламенту Андріана Канду про намір Кишинева виставити рахунок Москві за присутність російських військових на території невизнаної республіки.

Про це в понеділок повідомляють російські ЗМІ.

Заяву спікера парламенту Молдови Андрія Канду про те, що Кишинів має намір «виставити рахунок» Росії за окупацію Придністров'я, Додон пов'язав з майбутніми в цьому році в країні парламентськими виборами і назвав недалекоглядною і небезпечною і такою, що демонструє бажання сподобатися Вашингтону і Брюсселю.

Відсторонений наразі від виконання обов’язків проросійський президент Молдови продовжує твердити, що тільки стратегічне партнерство Молдови з Росією є запорукою "збереження молдавської державності", а російську фактично окупаційну операцію в Придністров'ї - він продовжує вважати миротворчою.

Нагадаємо, спікер парламенту Молдови Андріан Канду заявив про намір Кишинева виставити рахунок Москві за присутність російських військових на території невизнаної Придністровської молдавської республіки (ПМР) в інтерв'ю газеті Latvijas Avize. При цьому він назвав російських військовослужбовців в Придністров'ї "окупаційними силами".

Нагадаємо, на початку січня поточного року Конституційний суд (КС) Молдови тимчасово припинив повноваження Ігоря Додона в зв'язку з тим, що Додон відмовився затвердити повторно висунутих прем'єром кандидатів на пости міністрів і віце-прем'єрів.

За рішенням суду замість Додона кандидатів тепер затвердить тимчасово виконуючий обов'язки президента - спікер парламенту або прем'єр-міністр.

Додон відмовився схвалювати кандидатури членів уряду, оскільки на його погляд кандидати раніше скомпрометували себе. Суд визнав претензії Додона недостатньо обґрунтованими. У своєму остаточному рішенні суд визнав повторну відмову Додона стверджувати нових міністрів і віце-прем'єрів порушенням його конституційних обов'язків.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]