Міністр Рева вважає, що перекази заробітчан з-за кордону треба обкласти податками

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністр соціальної політики Андрій Рева вважає, що необхідно ввести обов'язкове декларування доходів для українців, які змушені заробляти за кордоном, щоб утримувати себе і своїх рідних.

Про це він заявив в інтерв’ю журналісту Радіо Свобода.

"Люди, які працюють в Україні, платять прибутковий податок, сплачують єдиний соціальний внесок. Їх доходи враховуються. І, як правило, вони не можуть претендувати на субсидії, тому що вони працюють по "білому", утримують і бюджетників, і пенсіонерів, і самі себе. А хто працює за кордоном, пересилає сюди кошти. Ці кошти потрапляють в конкретні домогосподарства", – сказав Рева.

За його інформацією, заробітчани пересилають додому щорічно близько 6,5 млрд доларів, і ці кошти, мовляв теж слід вважати доходами фізичних осіб.

"Дохід, тому що він використовується на власне споживання. Ми попросили: будь ласка, задекларуйте! Тому що це реально гроші, які ви отримуєте на власне споживання. Так ось, на сьогодні, коли ми говорили про 1 червня 2018 року, ці кошти ніяк в деклараціях наших субсідіантів не були зазначені. Тому ми теж провели перевірку, верифікацію для того, щоб з'ясувати, хто у нас теж приховує ті чи інші доходи", – додав Рева.

Нагадаємо, міністр Рева відомий своїми заявами на кшталт того, що українці дуже багато їдять. Українці багато їдять, — міністр соціальної політики (ВІДЕО).

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com