Мінфін США відповів на критику «кремлівської доповіді»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Мінфін США відповів на критику з приводу "кремлівського доповіді", пояснивши, чому підсумковий список виявився саме таким, яким його побачив світ 29 січня. Тим самим відомство відповіло на розхожі заперечення, суть яких зводилася до того, що список виявився занадто великим, щоб представляти ефективну силу відносно Москви.

Згідно з поясненням відомства, в відкриту частину документа навмисно не були включені сотні сторінок секретної інформації про наближених до Володимира Путіна чиновників та бізнесменів. Про це йдеться в матеріалі Bloomberg, пише newsader.com.

Як випливає з коментаря, це було зроблено для того, щоб російські функціонери не поспішили рятувати свої активи відразу після публікації доповіді. Інша причина полягає в тому, що американські чиновники побажали залишити в секреті методику розслідування щодо путінського кола, яка неминуче виявилася б розкрита, якби Мінфін представив відповідні дані на загальний огляд.

 Таку інформацію озвучив помічник міністра фінансів зі зв'язків з громадськістю Тоні Сайег. Підкреслюючи, що "багато хто невірно інтерпретував" опублікований документ, він вказав на справжню причину того, чому незасекречена частина списку виявилася настільки розлогою і неконкретізірованою.

"Казначейство передбачил озасекречену частину в цій доповіді для того, щоб уникнути можливої втечі активів відповідних осіб і організацій, а також щоб запобігти розкриттю конфіденційної інформації", - заявив він.

Нагадаємо, що стаття 241-я Закону "Про протидію ворогам Америки за допомогою санкцій" передбачає, що в спеціальній доповіді Мінфіну США повинні були бути перераховані всі наближені до Кремля фізичні та юридичні особи разом з членами сімей та родичами, докладно описані їхні активи, зв'язки та вплив цих осіб, а також проаналізовані ефекти від розширення санкцій відносно них. Нічого з цього немає у відкритій частині доповіді. З слів Сайега, однак, слідує, що вся ця інформація міститься в секретній частині документа.

Чиновник повторив також раніше озвучену міністром фінансів Стівеном Мнучіним інформацію про те, що "слідом за доповіддю підуть санкції".

Раніше цілий ряд американських сенаторів розкритикували "кремлівську доповідь" як таку, що дискредитує зусилля щодо посилення режиму санкції проти Росії.

Раніше Мінфін заявляв, що 210 російських імен у відкритій частині доповіді не піддаються санкціями - як, в іншому, і ті, хто вказаний в засекреченої частині документа. У той же час Мнучін 30 січня заявив про те, що нові санкції проти зазначених в секретній частині осіб будуть введені протягом найближчих декількох місяців.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

14:05
З початком "великої війни" Полтавська облрада купила подарункові годинники на 1,5 млн гривень, ними нагороджують "кишенькових" депутатів, чиновників і прокурорів
12:51
Рада збільшила кількості прикордонників на 15 тисяч
12:04
Поліція та ДБР заробляють на криміналі: чому ніхто не може знайти виробників нелегальних сигарет
10:01
Держава знатиме про резервіста все: нові дані в реєстрах - Рада змінить порядок ведення військового обліку під час війни
09:09
У росії палають НПЗ і дві нафтобази
08:31
Треба перестати фінансувати політичні партії під час війни, а ці сотні мільйонів гривень спрямувати на оборону, - Юрчишин
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 24 квітня
04:22
Сенат США затвердив виділення допомоги Україні
20:00
У середу в Україні сухо на півдні та сході, ніччю - заморозки
18:07
Юрій Ніколов: Корупційна історія Сольського - для розуміння того, наскільки укорінена в Україні корупція

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]