Міноборони РФ видалило з соцмереж заяву про «незаперечні докази» співпраці США з ІД

|
Версия для печатиВерсия для печати

Російське Міноборони видалило з соцмереж заяву про «незаперечні докази» співпраці США з «Ісламською державою» (ІД). Раніше ЗМІ звернули увагу, що в якості одного з цих «доказів» був наведено скріншот з мобільної гри.

Як повідомляє Ехо Москви, оборонне відомство опинилося в незручній ситуації, опублікувавши в своїх офіційних акаунтах в Facebook і Twitter серію чорно-білих знімків, на яких були зображені колони автомобілів і військової техніки. У записі на Facebook Міноборони пояснило, що на фотографіях зображені відступаючі війська «Ісламської держави», за якими американські сили нібито відмовилися нанести удар. З цього російські військові зробили висновок, що США допомагають терористам.

Однак незабаром з'ясувалося, що один з кадрів був узятий з торішнього відео Міноборони Іраку про операції ВПС проти «Ісламської держави». Як повідомила дослідницька група Conflict Intelligence Team, ще один знімок і зовсім виявився скріншотом з мобільної гри, причому навіть не про Ірак, а про війну у В'єтнамі. Після цього Міноборони видалило так звані «докази». Коментарів від відомства поки так і не надійшло.

Тим часом, на інформацію Міноборони вже послався і глава російського МЗС Сергій Лавров. За його словами, це не перший випадок, коли США дають терористам піти.

«Аргумент»


 В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть