Манафорт 17 разів приїжджав в Україну у 2014-2015 роках консультувати "Оппоблок"

|
Версия для печатиВерсия для печати

Колишній політтехнолог "Партії регіонів" і екс-глава передвиборного штабу президента США Дональда Трампа Пол Манафорт 17 разів приїжджав в Україну в 2014 і 2015 роках для роботи на виборах.

Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що найближчим часом Манафорт повинен з'явитися в суд, де йому пред'являть звинувачення за двома новими обвинувальними висновками, які були підготовлені на минулому тижні.

В обвинувальних документах вказується, що Манафорт намагався приховати мільйони доларів, які він отримав у якості політичного консультанта для проросійських політиків в Україні.

Видання повідомляє, що за даними українських прокурорів, Манафорт зробив 17 поїздок в Україну в 2014 і 2015 роках.

У публікації уточнюється, що ці поїздки були здійснені значно пізніше, ніж було вказано в попередніх обвинувальних висновках про лобістську діяльність американського політконсультанта.

Також наголошується, що ці поїздки принесли Манафорту менший прибуток, ніж раніше, оскільки його "головний український клієнт" Віктор Янукович вже втік до Росії.

Разом із тим повідомляється, що Манафорт приїхав в Україну після втечі Януковича і анексії Криму, де порадив "Партії регіонів" перейменуватися в - "Опозиційний блок", який міг бути "голосом росіян на сході".

Видання повідомляє, що за даними одного з лідерів "Опозиційного блоку" Нестора Шуфрича, за роботу на парламентських виборах в Україні в 2014 році, де Манафорт провів щонайменше місяць консультуючи лідерів партії, він отримав близько 1 мільйона доларів.

Крім того, джерела повідомили виданню, що Манафорту не заплатили за частину його роботи на українських виборах у кінці 2015 року.

Раніше повідомлялося, що американський лобіст і політтехнолог Пол Манафорт, який співпрацював з Партією регіонів і отримав винагороду в сумі $12,7 мільйона, згідно "чорної бухгалтерії", співпрацював з "Опозиційним блоком".

Також повідомлялося, що заступник голови фракції "Опозиційний блок" Сергій Льовочкін просив гроші у українських олігархів для колишнього політтехнолога і радника екс-президента Віктора Януковича Пола Манафорта.

Як відомо, Манафорт є центральною фігурою в розслідуванні про можливу змову між командою Дональда Трампа і Росією, частково через численні зв'язків Манафорта з російськими і його роботи з екс-президентом України Віктором Януковичем.

30 жовтня 2017 року було оприлюднено звинувачення Полу Манафорту і Річарду Гейтсу. Воно містить 12 пунктів і включає перешкоджання діяльності урядових установ США, відмивання грошей, несплату податків, шахрайські дії і роботу в якості лобіста іноземної установи без реєстрації, що є кримінальним злочином в США.

В середині грудня 2017 року суддя окружного суду в США частково задовольнила прохання Манафорта про звільнення з-під домашнього арешту: він може залишати свій будинок в Олександрії для перебування в іншій резиденції в Палм-Біч (Флоріда), але повинен носити електронний браслет.

Раніше також повідомлялося, що спецпрокурор ФБР Роберт Мюллер подав новий обвинувальний акт, який стверджує, що Пол Манафорт в 2012 році таємно заплатив колишнім провідним європейським політикам за лобіювання проросійського уряду України.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]