Массачусетський технологічний інститут виключив путінського друга з ради опікунів

|
Версия для печатиВерсия для печати

Один із найвідоміших навчальних та дослідницьких закладів США - Массачусетський технологічний інститут - без розголосу минулого року виключив російського мільярдера Віктора Вексельберга зі складу опікунської ради.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

У прес-службі МТІ виданню повідомили, що в квітні 2018-го року, внаслідок потрапляння Вексельберга до санкційного переліку Мінфіну США, інситут переглянув свої юридичні забов'язання та "припинив членство корпорації пана Вексельберга".

ЗМІ пов'язували Вексельберга з лобістською кампанією в інтересах Росії у США. Повідомлялось, що у 2017-му році, напередодні президентської інавгурації Трампа, Вексельберг зустрівся з тодішнім юристом Трампа Майклом Коеном.

Як відзначає "Радіо Свобода", Вексельберг є президентом російського інноваційного проекту Фонд "Сколково". Вексельберг відіграв значну роль в укладенні угоди з МТІ щодо розбудови дослідницького університету поблизу Москви. Американський інититут брав участь у відповідній ініціативі із загальним бюджетом 300 мільйонів доларів. 

Вексельберг входить до кола найближчого оточення президента країни-агресора Владіміра Путіна. Раніше стало відомо, що Від $ 1,5 до 2 млрд активів «друга» Путіна Вексельберга заморожені на Заході, а США повідомили про замороження рахунків Дерипаски і Вексельберга на Кіпрі.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com