Медведчук з дружиною поїхав відпочивати в окупований Крим під охороною Авакова

|
Версия для печатиВерсия для печати

Народний депутат України, член депутатської фракції політичної партії "Опозиційна платформа - за життя" Віктор Медведчук поїхав у окупований Крим.

Про це повідомляє Укрінформ  з посиланням на поінформоване джерело.

За даними джерела, Медведчук в'їхав до Криму сьогодні через КВПП "Каланчак" на автомобілі "Мерседес". В автомобілі разом з депутатом були його дружина, телеведуча Оксана Марченко, водій та двоє охоронців.

Згідно з декларацією Медведчука, він володіє в с. Оползневе (Ялта) Автономної Республіки Крим будинком площею 371 кв. м та земельною ділянкою 5620 кв. м.

Віктора Медведчука з дружиною Оксаною Марченко до окупованого Криму супроводжували співробітники Національної поліції України Григорій Чалий та Владислав Галішин.

Про це пише журналіст Сергій Іванов на своїй сторінці в Facabook, повідомляє УНІАН. «Сьогодні народний депутат Медведчук у супроводі громадян Чалого, Засенка, Галішина та пані Марченко на мікроавтобусі «Мерседес» д/н АА3121СМ виїхав до Криму через КПВВ «Каланчак»… Це не просто приниження держави, проти якої Росія розв'язала війну, це вчинок, на який має бути негайна реакція органів безпеки. Так само, як і на дії співробітників Національної поліції України Чалого та Галішина (за даними сайту declarations.com.ua), які чомусь супроводжують Медведчука на окупованій території», – зазначив він.

Нагадаємо, насильницьке протиправне тимчасове відторгнення більшої частини Кримського півострова, розташованого у межах українських адміністративних одиниць — Автономної Республіки Крим та міста Севастополя від України та одностороннє незаконне включення їх до складу Російської Федерації на правах суб'єктів федерації — «Республіки Крим» та «міста федерального значення Севастополь» було проголошено Російською Федерацією 18 березня 2014 р.

Кабінетом Міністрів України затверджено Порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, згідно з яким в’їзд громадян України на тимчасово окуповану територію України та виїзд з неї здійснюються через контрольні пункти за умови пред’явлення будь-якого документа, визначеного статтею 5 Закону України “Про громадянство України” або статтею 2 Закону України “Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України”.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com