Мер Вроцлава: Українці - це таке навіть благословенне явище

|
Версия для печатиВерсия для печати

В агломерації Вроцлава живе приблизно 100 тис. українців. Це таке, я навіть сказав би, благословенне явище.

Про це у розмові з порталом onet.pl заявив мер Вроцлава Рафал Дуткєвич, пише Польське радіо. За словами мера, збільшення місць праці в агломерації є дуже великим, а тому потрібні робочі руки, прийняття іноземців у місті стає необхідністю.

«На додаток, українці нам дуже близькі культурно, вони швидко вивчають польську мову. У зв’язку з цим вони можуть бути певними ліками на польську ксенофобію, що є загрозливим явищем», - додав мер Вроцлава.

Що можна дати українцям, аби вони швидко інтегрувалися з поляками? «Це можливість заглиблення у польську культуру та можливість контакту з власною культурою і мовою», - вважає Дуткєвич.

Подібної думки мер міста Слупськ Роберт Бєдронь. «Нам тут, у Польщі, потрібні ці люди (українці – ред.). Їм треба допомогти не тільки з гуманітарних, але й економічних міркувань. Аби польська економіка могла розвиватися, а ці люди могли заробити собі на хліб», - наголосив він.

На думку Роберта Бєдроня, так мислять у найщасливіших містах світу. Там переважає політика інтеграції. «Кожне з них це місто різнорідне, мультикультурне та відкрите. Там немає міст, які дискримінують, ізолюють, які є монорелігійними, монокультурними», - відзначив він.

Таку політику веде нині Вроцлав. Його вважають одним найкращих міст для життя у Польщі.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]