МОЗ перепрофілює лікарні під інфекційні стаціонари

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Міністерство охорони здоров'я з огляду на ситуацію з поширенням Covid-19 перепрофільовуватиме лікарні під інфекційні стаціонари.

Про це на брифінгу у неділю ввечері заявив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, повідомляє  Укрінформ.

"Наша головна задача зараз - зменшити негативні наслідки, які можуть бути, коли буде спалах на території України, тому ми інтесивно готуємо заклади охорони здоров'я, продовжуємо готувати, перепрофільовувати для того, щоб прийняти кількість хворих у разі масового їх надходження. ... Уже завтра міністр охорони здоров'я підпише наказ, який буде зобов'язувати заклади охорони здоров'я переносити планові операції на пізніший термін для того, щоб ми звільняли заклади охорони здоров'я,і були готові для надання медичної допомоги", - сказав Ляшко.

Він нагадав, що спочатку було визначено в кожному регіоні госпітальні бази для прийому хворих на Covid-19, але зараз заходи по перепрофілюванню лікарень є превентивними, аби унеможливити поширення Covid-19 на території України, і не допустити ситуації, подібної до тої, яка зараз виникла в країнах ЄС.

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні увечері МОЗ уприлюднив термінове звернення міністра охорони здоров'я Іллі Ємця, в якому, серед іншого, йдеться про те, що лікарні мають бути негайно перепрофільовані в інфекційні, з урахуванням ситуації по коронавірусу. Ємець підкреслив, що всі планові заходи в лікарнях щодо хворих на інші недуги потрібно скасувати та направити всі ресурси на підготовку до боротьби з Cоvid-19.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]