Можлива аварія на АЕС у Росії: на кордоні РФ і країн Скандинавії зафіксували підвищений рівень радіації

|
Версия для печатиВерсия для печати

У деяких районах Швеції, Фінляндії, Норвегії зафіксовано підвищений рівень радіації, причиною може бути несправність атомної електростанції на заході Росії.

Про це повідомляє Independent.

«Низькі рівні радіації, помічені в Північній Європі, могли бути викликані несправною атомною електростанцією на заході Росії», - йдеться в повідомленні.

Чиновники з ядерної безпеки з Фінляндії, Норвегії та Швеції оголосили раніше на цьому тижні про збільшення радіоактивних ізотопів у Скандинавії і в деяких арктичних регіонах.

У той час як у Шведському управлінні радіаційної безпеки заявили у вівторок, що неможливо підтвердити джерело випромінювання, голландська влада проаналізувала дані своїх північних сусідів і прийшла до висновку: причина підвищення радіації знаходиться на заході Росії.

Російський атомний енергетичний оператор Росенергоатом заперечує наявність будь-яких проблем з двома електростанціями на північному заході країни: «Обидві станції працюють у нормальному режимі. На роботу обладнання нарікань не було. Випадків, пов'язаних з викидом радіонуклідів за межі захисних споруд, зареєстровано не було».

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com