Наступний запуск SpaceX виконає багаторазова Falcon 9, яка полетить вдевяте

|
Версия для печатиВерсия для печати

14 березня американська приватна космічна компанія Ілона Маcка SpaceX доставить на орбіту Землі 21-шу партію інтернет-супутників системи Starlink. На орбіту вантаж виведе ракета-носій Falcon 9, яка до цього успішно виконала вісім подібних місій.

Про це повідомляють сайт SpaceX івидання Everyday Astronaut.

Запуск ракети-носія Falcon 9, яка доставить вантаж на орбіту, відбудеться з комплексу 39А космічного центру Кеннеді у штаті Флорида о 12:00 за київським часом.

Це вже 112-й запуск ракет покоління Falcon та 8-й у 2021 році.

У компанії відзначили, що перший багаторазовий ступінь Falcon 9 раніше вже вісім разів використовувався для доставки вантажів на орбіту планети, а половини багаторазового обтічника будуть використані вдруге.

Через 9 хвилин після запуску, багаторазова частина ракети-носія Falcon 9 має приземлитися на безпілотну платформу "Of Course I Still Love You" в Атлантичному океані. 

Попередній запуск відбувся 11 березня, а наступний вже заплановано на 21 березня. Цьогоріч компанія Маска планує здійснити 48 запусків.

Перший багаторазовий ступінь Falcon 9 компанія Маска запускатиме по десять разів, потім їх оглядатимуть, змінюватимуть зношені деталі та використовуватимуть ще до 90 разів.

Компанія Ілона Маска – світовий лідер за кількістю супутників на орбіті Землі. Зараз їх понад 1000, а за декілька років їх кількість має досягти 42 тисяч.

Ракета Falcon 9, яка використовується для доставки супутників системи Starlink на орбіту, за один виліт може доставити максимум 60 апаратів. Більшу кількість супутників зможе виводити космічний корабель компанії Маска — Starship, який наразі тестують.

Нагадаємо: 25 листопада одна й та сама ракета SpaceX всьоме доставила вантаж на орбіту; 13 грудня ще одна багаторазова ракета-носій Falcon 9 всьоме полетіла (і повернулась) на орбіту Землі, 20 січня багаторазова ракета вперше ввосьме полетіла на орбіту.

SpaceX випустила бета-версію додатку для користування супутниковим інтернетом Starlink. 

Перші розробки Starlink почалися ще в 2015 році, а 22 лютого 2018 року компанія запустила в космос тестові прототипи. 

За словами експертів, якщо проект буде успішним, люди в усьому світі, зокрема, у віддалених поселеннях, отримають інтернет, який приблизно в 40 разів швидший, ніж той, що пропонують провайдери.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]