НАТО розробляє підводні дрони проти російських субмарин

|
Версия для печатиВерсия для печати

США та їх союзники по НАТО об'єднали зусилля щодо створення безпілотних морських систем для протидії підводним човнам РФ.

Про це повідомляє Главком, з посиланням на Defense News. Зазначається, що відповідну угоду підписали 13 країн-членів НАТО під час липневого саміту Альянсу, однак відомо про це стало лише у жовтневому релізі. «Використання безпілотних систем в перспективі забезпечить якісно новий прорив у розвитку морських технологій... Ці безпілотні системи підвищать як нашу ситуативну інформованість, так і наш контроль над морями», - йдеться у заяві таких країн, як Бельгія, Данія, Німеччина, Греція, Італія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Іспанія, Туреччина, Великобританія та США. Зазначається, що даний документ є своєрідним планом реалізації спільних заходів по розробці технологій, що дозволяють виявляти підводні міни та субмарини. У заяві наголошується, що такі роботи будуть вестися паралельно в усіх країнах, що підписали спільний план. Це також створить конкуренцію між компаніями, які займаються подібними розробками. «Ця ініціатива дозволить союзникам використовувати свої широкі економічні можливості для зниження витрат і, як наслідок, збільшити свої оборонні видатки (за рахунок досягнутої економії, - ред.)», - зазначено в заяві.

Домовленість також свідчить про те, що у протидії новим, більш досконалим і безшумним підводним човнам країни НАТО відводять набагато більшу роль морським безпілотним системам. 


 

В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]