Названо причину обвалу будинку в Дрогобичі: руйнування несучої стіни

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Причиною обвалу будинку в Дрогобичі стало руйнування середньої несучої стіни підвалу, йдеться у висновках технічного звіту за результатами обстеження будинку.

Будинок у Дрогобичі на Львівщині обвалився через руйнування середньої несучої стіни підвалу. Про це йдеться у висновках технічного звіту за результатами обстеження житлового будинку, зазначає Deutsche Welle. Звіт опубліковано у вівторок, 22 жовтня, пресслужбою Дрогобицької міської ради.

У висновках зазначені два припущення щодо причин руйнування середньої несучої стіни підвалу. Перше припущення:  просідання або руйнування цегляної кладки через низьку марку цегли та розчину, внаслідок значного зволоження та відсутності гідроізоляції і бетонної підлоги, що є в основному наслідком помилок під час будівництва.

Друге припущення: можливе втручання людей, яке необхідно підтвердити або спростувати спеціальними експертами (судовими. - Ред.) після розбору обвалених конструкцій, які розташовані поверх цієї стіни підвалу.

У звіті пропонується демонтувати будівлю методом контрольованого вибуху.

Як повідомлялося, 28 серпня в чотириповерховому будинку в Дрогобичі обвалився під'їзд. Внаслідок цього загинули восьмеро людей. Спершу у Державній службі України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) повідомили, що причиною обвалу став вибух побутового газу. Однак згодом у службі заявили, що це є малоймовірним. 

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com