НБУ: влітку варто очікувати незначного зростання курсу іноземних валют

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У липні-серпні 2019 року зважаючи на низку обставин варто очікувати зростання курсу іноземних валют.

Про це заявив голова ради Національного банку України Богдан Данилишин, передає Радіо Свобода.

Він уточнив, що від початку року курс гривні зміцнився на 5,5%. Це сталося за в основному за рахунок збільшення обсягів іноземних інвестицій у державні боргові цінні папери (ОВДП) та рекордного експорту аграрної продукції.

«Проте, з урахуванням виплат по зовнішньому боргу й валютним ОВДП та виходу нерезидентів із ОВДП, які вони купували у січні-квітні, з подальшою конвертацією гривневих коштів у валюту, а також зменшенням експорту сільгосппродукції у липні-серпні простежуються певні умови для незначних курсових коливань долара по відношенню до гривні», – повідомив Данилишин.

Він додав, що на курс гривні впливатиме і сезон відпусток, коли у населення підвищується попит на валюту.

При цьому, за словами Данилишина, вибори та рішення судів щодо «Приватбанку» наразі не мають значного впливу на фінансовий ринок.

На міжбанківському валютному ринку 15 травня вперше за кілька тижнів змінився тренд, відбувається послаблення гривні щодо долара США. Станом на 13:00 торги відбуваються на рівні 26 гривень 35-38 копійок за долар

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com