Неплатники аліментів сплатили вже 1,1 млрд грн., — Мінюст

|
Версия для печатиВерсия для печати

Державні виконавці стягнули з неплатників аліментів вже 1,1 млрд грн.

Про це інформує перс-служба Мін'юсту, з посиланням на заступницю міністра юстиції Світлану Глущенко.

«Завдяки закону #ЧужихДітейНеБуває державними виконавцями з неплатників аліментів стягнуто 1,1 млрд грн. З них 355 млн грн стягнуто завдяки застосуванню встановлених законом обмежень», – повідомила Глущенко.

За її словами, з початку дії законодавчих нововведень, тобто з 6 лютого, 118140 боржникам тимчасово обмежено виїзд з України, 119231 – обмежено право кермувати автомобілем, 119116 – користуватися зброєю, 119120 – полювати. Крім того, у судовому порядку щодо 528 боржників накладено стягнення у вигляді суспільно корисних робіт. Через несплату аліментів у розшук оголосили 8778 українців.

Глущенко нагадала, що Мін’юст проводить системну роботу для боротьби з недобросовісними батьками по всій Україні. Зокрема, відкрито публічний реєстр неплатників аліментів, у кожному регіоні оприлюднені #ДошкиГаньби злісних неплатників аліментів, сформовано окремі групи виконавців, робота яких сфокусована на виконанні судових проваджень саме по виплаті аліментів, а також створено штаби з моніторингу та контролю за станом виконання органами ДВС рішень про стягнення аліментів.

Нагадаємо, 6 лютого набув чинності закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів». Згідно з ним, якщо заборгованість з аліментів становить сукупну суму платежів за шість місяців, боржника тимчасово обмежуватимуть у праві керувати транспортними засобами, використовувати вогнепальну, мисливську, пневматичну зброю, а також виїжджати за кордон.

19 квітня стало відомо, що Міністерство юстиції підготувало новий пакет законопроектів, які пропонують посилити відповідальність осіб, що ухиляються від сплати аліментів.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com