У Мін’юсті батькам нагадали про обов’язки згідно Закону про аліменти

|
Версия для печатиВерсия для печати

 6 лютого в Україні набув чинності закон про посилення відповідальності за несплату аліментів

Міністр юстиції України Павло Петренко нагадав про сплату аліментів після розірвання шлюбу та посилення відповідальності неплатників. Він зазначив, що українське законодавство гарантує дитині право на нормальний розвиток і матеріальне забезпечення незалежно від того, чи живуть батьки дитини в шлюбі, передає прес-служба Мін'юсту.

"Батьки або особи, які їх замінюють, несуть відповідальність за створення умов, необхідних для всебічного розвитку дитини. Вони зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття, а в окремих випадках – навіть довше. Права та обов'язки батьків ґрунтуються на походженні дитини від них, незалежно від того, чи перебували вони в шлюбі між собою. Тобто перебування батьків у шлюбі або його розірвання не впливає на обов'язок батьків утримувати дитину", – наголосив очільник відомства.

Він також зазначив, що після розлучення батьки мають право визначити рівень утримання за домовленістю у грошовій або натуральній формі. Для цього треба підписати відповідний договір.

Якщо не вдається дійти згоди, то суд присуджує аліменти в частці від доходу або у твердій грошовій сумі за вибором того з батьків, разом з яким проживає дитина, пояснив міністр.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com