Неповнолітніх біженців з Афганістану та Сомалі утримуватимуть в Яготині на Київщині

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Україні більшає неповнолітніх біженців. Зазвичай - це діти з Афганістану та Сомалі, що тікають з батьківщини бездорослих. За офіційною статистикою - лише за два роки - кількість таких нелегалів збільшилась удесятеро. Одні шукають тимчасового притулку, інші - затримуються надовго, повідомляє Урядовий портал.

Як повідомила Наталія Науменко, директор департаменту у справах біженців Державної міграційної служби, незабаром передбачено введення в дію, реконструкцію пункту тимчасового розміщення біженців в Яготині. Зміни в системі притулку України,які відбудуться у зв'язку з прийняттям нового законодавства у сфері біженців, перш за все, стосуватимуться осіб, які тривалий час знаходилися у правовому вакуумі та могли бути повернуті до країни походження, або отримувати ефективну допомогу з боку держави.

Ця проблема наразі врегульована введенням таких інститутів захисту як додатковий та тимчасовий захист. Таким чином,Україна зможе у повному обсязі забезпечувати взяті на себе зобов'язання з захисту біженців та наблизити законодавство у цій сфері до міжнародних стандартів.

«Зазвичай неповнолітніх біженців доправляють у спеціалізований Центр, що у Мукачеві на Закарпатті. Але місць там усім не вистачає. Часто підлітки живуть у сім'ях інших біженців. Дівчата наглядають за меншими дітьми, хлопці працюють на ринках. В Яготині пункт розрахований на 250 місць, також там буде виділено 50 місць, а може, й більше, для дітей без супроводу», - зазначила Наталія Науменко.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com