Нульові викиди до 2050 року: G7 погодила спільні кліматичні цілі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Лідери «Великої сімки погодили спільні кліматичні цілі до 2050 року, що включає зведення до нуля шкідливих викидів в атмосферу та заходи з утримання глобального потепління на рівні не більше 1,5 градуса Цельсія.

Таку інформацію оприлюднив у неділю на власній сторінці у мережі Твіттер президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

«На шляху до @COP26 (26-та Конференція ООН з питань зміни клімату у Глазго, 1-12 листопада 2021 року – ред.). Партнери по G7 підписали знакові спільні зобов’язання щодо досягнення нульового викидів до 2050 року (найпізніше) та утримання підвищення температури у межах 1,5 градуса Цельсія на досяжну перспективу. Ми зробимо все необхідне, щоб дотримати ці 1,5 градуса», - зазначила Урсула фон дер Ляєн.

У наступному повідомленні в Твіттері вона акцентувала увагу на шляхах, якими найбільш розвинуті країни світу будуть досягати амбітних кліматичних цілей.

«Нам потрібно декарбонізувати енергетичний сектор. 25 відсотків енергії Європейського Союзу виходить від відновлювальних джерел, і ми поставили мету досягти 38 відсотків до 2030 року. Партнери по G7 погодилися поступово відмовитися від вугілля. Згода між G7 припинити глобальне фінансування вугілля є великим досягненням, та надсилає потужний сигнал світу», - додала президент Єврокомісії.

Як повідомляв Укрінформ, лідери країн «Великої сімки» зібралися у Великій Британії на саміт, який відбувається 11-13 червня. Серед головних тем зустрічі – протидія пандемії COVID-19, підтримка міжнародного правопорядку та стабільності, боротьба з кліматичними змінами, реагування на найважливіші виклики у сфері міжнародної безпеки, зміцнення трансатлантичного партнерства.

«Аргумент»


На цю тему:

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

10:01
Держава знатиме про резервіста все: нові дані в реєстрах - Рада змінить порядок ведення військового обліку під час війни
09:09
У росії палають НПЗ і дві нафтобази
08:31
Треба перестати фінансувати політичні партії під час війни, а ці сотні мільйонів гривень спрямувати на оборону, - Юрчишин
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 24 квітня
04:22
Сенат США затвердив виділення допомоги Україні
20:00
У середу в Україні сухо на півдні та сході, ніччю - заморозки
18:07
Юрій Ніколов: Корупційна історія Сольського - для розуміння того, наскільки укорінена в Україні корупція
17:57
"Porsche на тестя": у заступника начальника поліції Дніпра знайшли 14 млн незаконних активів
17:34
"Довічне" отримав нацгвардієць, який розстріляв своїх співслужбовців на заводі Південмаш у Дніпрі
16:03
На Волині сержант отримав 15 років тюрми за вбивство двох добровольців

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]