Одеса очікує судно з коронавірусом з Китаю, але його там офіційно немає

|
Версия для печатиВерсия для печати

У четвер в порт міста Одеси прибуває судно "CMA CGM URAL", яке вийшло з китайського порту Шекоу 16 січня 2020 року.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ: "У членів екіпажу немає підозри на СОVID-19. Зафіксовані випадки захворювання на ГРВІ. Про це офіційно повідомили представники компанії CMA CGM санітарно-карантинний підрозділ, що знаходяться у постійному контакті з судном "CMA CGM URAL".
 
Судно вийшло з китайського порту 16 січня 2020 року, а до прибуття в Україні заходило до портів в Єгипті, Лівані, Туреччини та Румунії.

Відзначається, що у цих портах всі члени екіпажу судна пройшли перевірку на наявність нового коронавірусу СОVID-19 і жодної підозри небуло  виявлено.

У МОЗ вважають, що епідемічна ситуація на судні благополучна, бо з моменту виходу судна з порту Китаю до приходу в порт Одеса пройшло уже 27 днів. При цьому інкубаційний період захворювання на СОVID-19 - 14 днів.

Після прибуття в Україну всі члени екіпажу пройдуть температурний скринінг, у разі підозри на коронавірус їх скерують в спеціальні медзаклади. Також будуть проведені лабораторні дослідження та тест на СОVID-19.

Представники компанії CMA CGM повідомили, що знаходяться у постійному контакті с судном. Вони зазначили, що у членів екіпажу  були випадки захворювання на ГРВІ, але "вжито відповідних заходів та ведеться контроль за їх станом".

Нагадаємо, що місцеве видання "Думская" повідомляло, що 27 січня в одному з портів Шрі-Ланки у 6-х членів екіпажу контейнеровоза виявили підвищену температуру. Через 2 дні компанія заявила, що команда здорова.

Нагадаємо, що наприкінці 2019 року у китайському місті Ухань було зареєстровано спалах пневмонії. Пізніше з'ясувалося, що причиною захворювання став раніше невідомий вид коронавірусу.

30 січня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила надзвичайну ситуаціюу зв'язку з розповсюдженням вірусу за межами Китаю.

Від китайського коронавірусу Covid-19 померла 1 361 особа. У той же час успішно завершили лікування 5 905 людей.

У ВООЗ вважають, що ситуація з новим типом коронавіруса може виявитися "верхівкою айсберга" і існує небезпека його швидкого поширення по всьому світу. Зокрема, у Японії захворювання виявляють у людей, які не подорожували у Китай.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

10:01
"Велике н***я": сповнилося 10 місяців від рішення РНБО про захист бізнесу, а СБУ як бігала за хабарями, так і бігає, - нардеп Железняк
08:00
Ворог просунувся на Курщині, Донеччині та Харківщині - DeepState
20:29
Генерали повинні бути в окопах, - Зеленський про новації управлінні в ЗСУ
20:00
У неділю сніжитиме на заході та дощитиме на сході України
18:08
Марина Данилюк-Ярмолаєва: Нинішні "еліти" вважають громадян черню, якій можна не говорити правду
16:01
Епіфаній: Пам'ять про Голодомори має передати розуміння того, що варто очікувати від режиму Кремля
15:45
Пам'ятаймо про Голодомор! Загальнонаціональна хвилина мовчання
15:09
Удар Storm Shadow по штабу зс рф у Курській області: ліквідовано російського генерала Солодчука, 18 офіцерів рф та 500 солдатів КНДР, - Global Defense Corp
14:10
Радник президента визнав, що взагалі-то "плану стійкості" ще немає, є лише "хотєлкі" "на стадії підготовки"
12:29
Це також "план стійкості" Зеленського: скандальна посол України Ілащук вручила грамоту та медаль головному мафіозі Болгарії Пеєвському, - журналіст Шлінчак (ФОТО)

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]