Шістьох студентів з Китаю госпіталізували у Харкові, один з них був в Ухані

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Харкові через підозри на уханський коронавірус госпіталізували шістьох студентів, які прибули з Китаю. При цьому один зі студентів перебував в епіцентрі поширення вірусу - в Ухані.

Про це повідомив ресурс KHARKIV Today.

Підкреслюється, що коронавірус у студентів не підтвердився, однак вони могли контактувати з носіями вірусу, оскільки нещодавно були в Китаї.

Студентів госпіталізували в Харківську обласну інфекційну лікарню. Їх помістили в спеціальні бокси і ведуть посилений нагляд.

"Є критерії відбору хворих з приводу коронавірусної інфекції. Госпіталізовані студенти не підпадають під ці критерії до визначення клінічного випадку. Більшість із них були в Китаї, звідки нещодавно повернулися. При цьому за весь час був тільки один хворий з міста Ухань - і в нього коронавірусну інфекцію не підтвердили. Незабаром його випишуть", - повідомив головлікар лікарні Павло Нартов.

Він також розповів, що в Україну вже прибула перша партія тест-систем на визначення коронавірусу, проте вони є наразі тільки в Києві. Найближчим часом доставлять ще додаткову партію тестів, після цього їх розподілять між областями. Тому поки що, якщо будуть якісь підозри, то медики направлятимуть матеріал для аналізів до Києва.

Нагадаємо, 4 лютого МАУ виконала останній рейс з Китаю і призупинила повітряне сполучення між Україною і Китаєм у зв'язку з поширенням коронавірусу.

2 лютого в аеропорт "Бориспіль" звернулися двоє пасажирів через підозру на зараження коронавірусом 2019-nCoV. Їх госпіталізували в Олександрівську лікарню. За результатами досліджень їм встановлено діагноз ГРВІ. Також не підтверджено підозру ще у трьох осіб, які повернулися з Китаю. Їм поставили діагноз "аденовірусна інфекція".

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]