Оксану Марченко зустріли на презентації шоу голосним «Ганьба!» (Відео)

|
Версия для печатиВерсия для печати

16 серпня, в Національному художньому музеї України відбулася презентація нового сезону шоу Танці з зірками, на яку прийшла скандальна учасниця проекту Оксана Марченко - дружина Віктора Медведчука - кума російського президента Владіміра Путіна.

Як повідомляє видання НВ, коли Марченко піднімалася по сходах музею, під вигуки "Ганьба" її зустрічав натовп активістів, які виступають проти участі в українському телепроекті дружини Віктора Медведчука і персони, близької до Путіна.


Сама Марченко ніяк не відреагувала на протест і в супроводі охоронців зайшла в приміщення. На презентації проекту телеведуча також вела себе розкуто і невимушено, спілкувалася з колегами по шоу і позувала в чорній відвертій сукні перед фотокамерами.

Відзначимо, що серед активістів, які засуджують появу Оксани Марченко в ефірі, був помічений чоловік в масці Путіна. Він стояв з плакатом на підтримку "Ксюхи" і розповів репортерам, що прийшов підтримати свою куму, яку давно не бачив, і дуже радий, що вона з'явиться на українському телеканалі.

Однак під стінами художнього музею знайшлися і ті, хто щиро вболіває за Оксану Марченко на шоу «Танці з зірками». Так, в той час як більшість активістів кричали "Ганьба!", спме ці люди вигукували "Оксана, танцюй!". Але вони відмовилися називати себе на прохання журналістів.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]