Окупанти вивезли у місто з середньорічною температурою -7C° дві тисячі шахтарів з Донбасу

|
Версия для печатиВерсия для печати

Росія перевозить до Якутії українських шахтарів з тимчасово окупованих територій Донеччини та Луганщини. За Урал відправили дві тисячі шахтарських сімей, таке рішення ухвалив роботодавець гірників - російський холдинг «Колмар», пише ZN.ua.

Офіційною причиною такого рішення стала відмова від вахтового методу. Відповідно, всі співробітники тепер повинні жити там, де працюють, повідомив «РБК» голова холдингу Артьом Левін.

Усі шахтарі, які переїхали, а також члени їх сімей, вже отримали громадянство РФ і оселилися в місті Нерюнгрі. Компанія зізналася, що допомогла гірникам отримати російські паспорти.

Українські шахтарі їдуть до Якутії через відсутність роботи на окупованих територіях. Багато шахт у Донбасі зараз занедбані та затоплені. Жителі Якутії не хочуть працювати на місцевих шахтах через низькі зарплати і важкі умови праці.

Холдинг «Колмар» включає вугледобувні підприємства, трейдингові і логістичні компанії. Усі вони займаються видобутком, збагаченням і поставками вугілля з Якутії.

У 2016 році холдинг найняв 200 українських шахтарів. Тоді гендиректором «Колмар» був Сєргєй Цивільов, який в 2018 став заступником губернатора Кемеровської області. Цивільов володів 70% акціями «Колмар», після призначення заступником губернатора ці акції перейшли до його дружини. Сєргєй Цивільов - уродженець Маріуполя.

30% акцій належить Геннадію Тимченку - відомому російському мільярдеру, який активно інвестує в енергетичні проєкти. Тимченко близький до президента РФ Владіміра Путіна, в 1990-х роках він разом з Путіним брав участь в приватизації підприємств в Санкт-Петербурзі.

5 серпня міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що в Сибіру потрібно побудувати до п'яти великих міст, які стали б економічними центрами. Кожне з міст має відповідати за конкретну сферу діяльності.

«Нам необхідно в Сибіру побудувати три, а краще п'ять великих науково-промислових, економічних центрів, простіше кажучи - міст з населенням 300-500 тисяч, краще - до мільйона осіб. І не просто місто побудувати і столицю сюди перенести», - цитує російського міністра «Комерсант».

Шойгу також висловив жаль з приводу того, що в сучасній Росії не можна реалізувати такі масштабні проєкти, які реалізовувалися за часів СРСР. Тобто, завдяки безкоштовній робочій силі, левову частку якої складали в'язні ГУЛАГу.

Нерюнгрі   - місто, центр Нерюнгринського району Республіки Саха (Якутія) Російської Федерації, що утворює міське поселення міста Нерюнгрі.  Середнорічна температура — −6,9 °C.

«Аргумент»


В тему:

 

 

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У четвер дощитиме на Правобережжі, на півдні та на сході до +26°С
18:04
Випробування солідарністю - воно ще тільки чекає на Україну
17:31
Открытие компании в Эстонии и оформление иностранного банковского счета: что нужно знать
16:29
Кримінальні оборудки із землею: крім Сольського, підозру отримав його заступник
16:24
За межею розумного: у Буданова записали собі в заслуги арешт ФСБ заступника Шойгу
15:17
ВРП схвалила звільнення судді Тандира, який нетверезим збив на смерть нацгвардійця
15:10
Підривна діяльність: СБУ затримала настоятеля Святогірської лаври упц (мп)
14:05
З початком "великої війни" Полтавська облрада купила подарункові годинники на 1,5 млн гривень, ними нагороджують "кишенькових" депутатів, чиновників і прокурорів
12:51
Рада збільшила кількості прикордонників на 15 тисяч
12:04
Поліція та ДБР заробляють на криміналі: чому ніхто не може знайти виробників нелегальних сигарет

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]