Олігарх Ігор Коломойський прибув до України вперше від червня 2017-го
Вночі літак групи «Приват» на борту якого був Ігор Коломойський сів у Дніпрі. Опальний олігарх прибув до України вперше від червня 2017-го, повідомляє Радіо Свобода.
Олігарх Ігор Коломойський повернувся в Україну вночі 16 травня, повідомив у своєму Telegram-каналі журналіст програми «Схеми» (спільний проект Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший») Михайло Ткач.
Спершу він вказав, що «о 02:30 із Тель-Авіва в аеропорт Дніпра прилетів літак групи «Приват» з бортовим номером UR-PRT», але «про пасажирів поки інформації немає». Згодом написав, що «за інформацією джерел цим літаком прилетів олігарх Ігор Коломойський».
Видання «theБабель» повідомляє, що сам олігарх підтвердив прибуття в Україну. «На уточнююче питання, чим займеться в першу чергу, бізнесмен відповів, що не знає», – ідеться в повідомленні.
Ігор Коломойський не був в Україні від червня 2017 року і мешкав у швейцарській Женеві. Від вересня 2018 року перебував у місті Герцлія в Ізраїлі. В інтервʼю «Схемам» Коломойский говорив, що перебрався зі Швейцарії в іншу країну «через сімейні обставини» і заявляв, що планує повернутися в Україну після першого туру президентських виборів.
Згодом бізнесмен твердив в інтерв’ю Bihus.info, що сподівається на відсутність політичного тиску на суди при новообраному президенті Володимирі Зеленському і тому не остерігається повернутися до України. Він також сказав, що під час президентства Петра Порошенка «можна приїхати, а потім не виїхати».
Інаугурація нового президента Зеленського відбудеться 20 травня о 10:00.
В тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 14:59
- Сьогодні Трамп у 37-й раз пообіцяв, що США ось-ось укладуть угоду з Іраном
- 13:15
- У РФ судять власника «Полтавабудцентру» Амірханяна за допомогу СБУ у ліквідації Іллі Киви
- 12:02
- Адвокат Кіпермана, який підкупав прокурорів САП за $200 тис., сяде на 4,5 роки
- 11:38
- Курс долара в банках України наблизився до 45 гривень - хтось у владі шалено наживається на штучній інфляції
- 10:03
- В Угорщині скоротили зарплати прем'єру та депутатам
- 09:33
- Новини виродків у владі: нардепи хочуть заборонити правоохоронцям публікувати докази корупції топ-політиків - Шабунін
- 08:00
- Масований обстріл Харківщини: у Чугуєві троє вбитих, у Харкові 15 поранених
- 20:00
- У вівторок сухо буде лише на сході України
- 19:04
- НАЗК виявило у декларації поліцейського Сергія Балашова незадеклароване майно на 30 млн грн. Поліція Полтавщини корумпована тотально, нею керував сам Вигівський
- 18:06
- Кожен другий наземний робот ЗСУ воює в 3-му АК







