Ольгінські тролі пропонують білорусам взяти в оренду їх профіль у Фейсбук

|
Версия для печатиВерсия для печати

У стрічках білоруських користувачів "Фейсбук" почала з'являтися реклама легкого заробітку в інтернеті. Все, що для цього потрібно - здати в оренду свій аккаунт в соцмережі. Навіть логін і пароль не потрібні! В перспективі автори рекламного оголошення обіцяють 25 доларів в місяць за таку оренду. Користувачі білоруських соцмереж пов’язують дану пропозицію з так званою «фабрикою тролів».

Про це повідомляє euroradio.fm. Компанія, що розмістила оголошення, пояснює, що для створення платних рекламних кампаній в "Фейсбуці" у кожного активного користувача існує віртуальний кабінет. Ось він, а не сам акаунт, і цікавить "рекламщиків". Отримавши доступ до чужого акаунту, вони нібито просто вкладають гроші і розміщують банери. 

Фахівці вважають, що велика кількість акаунтів потрібна "рекламщикам", щоб запускати рекламні кампанії відразу з декількох джерел. Це може, наприклад, допомогти довше проводити кампанію з порушеннями, так як відстежити і забанити кілька акаунтів важче, ніж один.

Білоруси, до речі, не дуже охоче відгукуються на пропозицію. У коментарях пишуть, що орендою акаунтів в "Фейсбуці" займаються так звані ольгінці, а рекламні кампанії потрібні для ведення інформаційної війни. Є і відгуки від тих, хто готовий ризикнути, і навіть від тих, хто вже начебто заробив гроші. Питання в тому, чи не фейкові вони.

До речі, подібна реклама недавно з'явилася і в українському сегменті Фейсбуку. Тоді СБУ виступила з офіційною заявою і підтвердила, що "оренда" акаунтів може бути пов'язана з інформаційною війною.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]