ОПОРА не зафіксувала підкупу виборців жодним з кандидатів

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Під час виборів не було зафіксовано передачі грошей за голос з боку кандидатів в Президенти України.

Про це повідомила Голова Правління Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Нашій організації не вдалося зафіксувати факту передачі грошей за голос з боку жодного з кандидатів", - сказала координатор ОПОРИ.

Вона зазначила, що в день голосування процедурних правопорушень було набагато менше, аніж у 2014 році. За її словами, це відбувалося завдяки мобілізації виборців та великій кількості членів комісії.

"Це не була імітація процесу конкурентного або взаємного контролю, це був дійсно взаємоконтроль. Інше питання, це те, що у нас до сих пір немає цінностей букви закону, як і верховенства права. Про це свідчили дії як народних депутатів, так і виборців, або навіть журналістів", - розповіла Айвазовська.

Вона зазначила, що соціологія у цих виборах зіграла важливу роль не тільки в частині екзит-полів, а й в мобілізації виборців, які хотіли йти за лідерами.

За її словами, дуже поширеною практикою було фотографування бюлетенів, а також був випадок видачі бюлетеня без паспорта.

31 березня в Україні пройшов перший тур виборів Президента.


 В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com