Підозрюють у катуваннях начальника відділу поліції в Одеській області

|
Версия для печатиВерсия для печати

Офіс генпрокурора повідомив начальнику і слідчому слідчого відділення одного з підрозділів поліції в Одеській області про підозру у вчиненні катувань.

Про це повідомив пресцентр Офісу генпрокурора.

Поліцейські протягом декількох годин силою перешкоджали вивезенню з районної в обласну лікарню людини, яка перебувала у вкрай тяжкому стані і потребувала негайного хірургічного втручання.

"Співробітники поліції пояснювали свої дії нібито необхідністю відібрати зразки крові для оцінки стану його сп'яніння. При цьому лікарі повідомили їм, що зразки вже відібрані в присутності слідчого і стан алкогольного сп'яніння не підтвердився", - сказано в повідомленні.

У результаті поліцейські не дозволяли лікарям вивезти постраждалого з реанімаційного відділення, потім не дозволяли швидкій виїхати за межі лікарні,врешті-решт, застосувавши фізичну силу, витягли хворого з швидкої, наділи наручники і затягли назад у лікарню, вимагаючи від лікарів повторно взяти в потерпілого кров для аналізу.

"З огляду на тривалість таких дій, а також вкрай тяжкий стан пацієнта, спираючись на практику Європейського суду з прав людини, згідно з якою ненадання медичної допомоги за наявності загрозливих для життя обставин є тортурами, такі дії співробітників поліції були кваліфіковані прокурорами Офісу генерального прокурора саме як тортури", - сказано в повідомленні.

У разі доведення провини поліцейським загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]