П’ять років тому розпочалися криваві протистояння на Майдані

|
Версия для печатиВерсия для печати

П’ять років тому, 18 лютого 2014 року, у Києві почалися вуличні протистояння між учасниками української Революції Гідності та силами Міністерства внутрішніх справ і «Беркуту», надісланими колишньою владою.

На Майдані почалися жорстокі і криваві сутички, унаслідок чого загинуло кільканадцять демонстрантів. Загалом, протягом декількох кривавих протистоянь загинуло приблизно 100 людей, а понад 600 отримали поранення. Винні у тих подіях досі не покарані та не засуджені.

Кульмінація драматичної боротьби, що сталася 20 лютого 2014 року, стала переломною для України. Під тиском народного невдоволення та чіткої позиції Заходу, 21 лютого екс-президент України Віктор Янукович та опозиція підписали угоду. Після чого Янукович втік з країни

У березні 2014 року було підписано політичну частину Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом, а в червні – її економічну частину.

Прозахідний курс України, та штучне підбурювання до сепаратистських настроїв у Криму, призвело до анексії Криму Росію. А згодом Москва розв’язала війну на сході України, що триває до сьогодні.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com