Парубій звинувачує профільний комітет в затримці розгляду Виборчого кодексу

|
Версия для печатиВерсия для печати

Розгляд проекту Виборчого кодексу в другому читанні затримується через відсутність рішення профільного комітету.

Про це в інтерв'ю «Слову і Ділу» розповів спікер Верховної Ради Андрій Парубій.

«Просто немає рішення комітету... Я розумію, що дуже багато правок: 4400. Але було літо, була осінь ... Я дійсно планував, що в жовтні на другому тижні ми вже зможемо пройти ці правки. Вони пройшли лише трохи більш ніж половину», – сказав Парубій.

Він також зазначив, що розгляд Кодексу в сесійній залі з усіма правками може зайняти тиждень або два. Однак на нараді з головами фракцій була досягнута домовленість, щоб депутати не наполягали на поправках. «Я переконав усіх: це нікому не вигідно. Тому що два тижні перегляду поправок – це велика кількість неухвалених законів, велика кількість нерозглянутих законів. І всі голови фракцій пообіцяли, що будуть максимально працювати зі своїми народними депутатами, щоб не було наполягання на кожній правці, щоб цей процес не був двотижневим», – підкреслив спікер. 


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com