"Пересиділи": у Зеленського пояснили, чому він звільняє 12 послів

|
Версия для печатиВерсия для печати

Більшість з 12 послів України за кордоном, яких найближчим часом буде замінено, "пересиділи" на своєму робочому місці.

Про це під час брифінгу сказав заступник керівника Офісу Президента України Вадим Пристайко.

"Вчора Президент повідомив про те, що прийнято перше рішення щодо дипломатичного корпусу за кордоном", - сказав Пристайко.

З його слів, це результат певної роботи, яка йшла саме з моменту вступу Президента на посаду. На сьогодні прийняте рішення щодо 12 послів.

"Більшість з них перебуває значно більший термін, ніж є традиційній термін в українській дипломатії. Це в середині 4-5 років. Деякі посли пересиділи втричі більше, деякі були призначені Президентом не те що попереднім — навіть декілька ротацій попередніх президентів", - зазначив Пристайко.

Він підкреслив, що в переважній більшості відбувається процес ротації плану з заміщення керівників глав закордонних дипломатичних місій.

"Сьогодні державний секретар Міністерства закордонних справ сьогодні і вчора обдзвонив кожного з диппредставників, подякував за роботу і попередив про те, що найближчим часом буде опубліковано указ. Ми б не хотіли, щоб наші керівники місій, яких ми поважаємо, отримали цю інформацію з інтернету", - розповів Пристайко.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський ініціював початок оновлення дипломатичного корпусу України. Вже прийнято рішення про заміну 12 керівників посольств по всьому світу.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com