Переважна більшість громадян ЄС хочуть, аби літній час був постійним

|
Версия для печатиВерсия для печати

Переважна більшість учасників проведеного Єврокомісією опитування висловилися за відміну переходу на зимовий і літній час.

Про це інформує видання Welt.

«Може, незабаром ми більше не переводитимемо годинник двічі в рік? Принаймні, цього хочуть опитані громадяни ЄС. Більшість з них хотіла б, щоб постійним був літній час», — пише ресурс, уточнюючи, що 3 мільйони з 4,6 млн учасників опитування були з Німеччини.

Наголошується, що в цілому проти переведення стрілок висловилися понад 80% респондентів онлайн-опитування, що проводився з 5 липня по 16 серпня цього року.

Водночас, навесні подібне опитування проводився у ФРН, і тоді проти переведення стрілкою висловилися 73% німців. Як аргумент вони посилалися на погіршення самопочуття у зв\’язку з необхідністю міняти графік роботи і життя.

Результати опитування Єврокомісії не є обов\’язковими до реалізації, але, ймовірно, будуть враховані під час розгляду питання в ЄК. Очікується, що її голова Жан-Клод Юнкер 12 вересня оголосить про старт законодавчої ініціативи щодо відміни переходу на зимовий і літній час. Поки ж Брюссель не коментує результати дослідження.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]