Pfizer і Moderna в Україні є: у МОЗ пояснили, куди звертатися за потрібною вакциною

|
Версия для печатиВерсия для печати

В Україні на національному та регіональних і місцевих складах наявні понад 2 мільйони доз вакцини Pfizer.

По це "Українській правді Життя" повідомили у Міністерстві охорони здоров'я у відповідь на запит щодо відсутності вакцини Pfizer на деяких пунктах вакцинації в Києві, зокрема для другої дози.

В Україну регулярно прибувають партії вакцини Pfizer, відповідно до укладених раніше контрактів, зазначили в МОЗ.

6 листопада було доставлено 1,4 млн доз Pfizer.

"Якщо виникають проблеми із доступом до вакцини, можна звернутися до місцевого департаменту охорони здоров'я, який координує розподіл вакцин між закладами охорони здоров'я відповідно до їх потреб", –  зазначають у відомстві.

Саме зазначені департаменти володіють інформацією щодо доступу до конкретної вакцини та її розподілу. 

Контакти цих департаментів можна знайти тут.

У відомстві також зазначили, що у липні 2021 були схвалені рекомендації Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики щодо дозволу комбінувати мРНК-вакцини, якими є Pfizer та Moderna.

"Якщо мРНК-вакцина того самого виробника недоступна, для другого щеплення можна використати вакцину на платформі мРНК іншого виробника. 

У випадку, коли перше щеплення проведено вакциною Moderna, друге можна робити Comirnaty/Pfizer-BioNTech та навпаки", –  повідомили у МОЗ.

Інтервал між першою і другою дозами становитиме 28 днів.

Загалом, Україна наразі має 10 млн 300 тисяч доз різних вакцин: 

  • майже 3 млн Moderna; 
  • 800 тис  AstraZeneca; 
  • 4,5 млн CoronaVac;
  • 2 млн Pfizer.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]