Польща відповіла на сумніви ЄС щодо каналу на Віслинській косі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Польське Міністерство морського господарства та внутрішнього судноплавства надіслало Європейській комісії документи, пов’язані з планами спорудження каналу через Віслинську косу на півночі Польщі, що з’єднуватиме Віслинську затоку з Ґданською затокою.

Поки що, судна з порту в місті Ельблонґ можуть вийти з Віслинської затоки лише з дозволу російської сторони, передає Польське Радіо.

Документи, які стосуються планів перекопати Віслинську косу, до Брюсселя відправлено 14 січня, – повідомив віце-міністр морського господарства та внутрішнього судноплавства Гжеґож Вітковський: «Ми наголосили, передусім, на нових елементах, що пов’язані з безпекою польської держави, свободою судноплавства. А це не є таким очевидним, коли врахувати інцидент у Керченській протоці, безпеку східного флангу НАТО, розвиток економічного потенціалу Ельблонґа та всього регіону. Аргументи стосуються лише суті справи і якщо ми так розглядатимемо це питання, то я спокійний за подальшу роботу над цією інвестицією.

Сумніви Європейської комісії стосувалися, зокрема, впливу будівництва судноплавного каналу через Віслинську косу на навколишнє середовище. Брюссель хоче припинити роботу над цією інвестицією. За повідомленням Радіо Ґданськ, запит Європейської комісії стосувався документа про вплив спорудження каналу на навколишнє середовище та позитивного рішення в цій справі регіонального директора захисту довкілля в Ольштині.

Останнього дня 2018 року Морське управління в Ґдині оголосило тендер на створення водного шляху, що з’єднує Віслинську затоку з Ґданською затокою.


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com