Польща відповіла на сумніви ЄС щодо каналу на Віслинській косі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Польське Міністерство морського господарства та внутрішнього судноплавства надіслало Європейській комісії документи, пов’язані з планами спорудження каналу через Віслинську косу на півночі Польщі, що з’єднуватиме Віслинську затоку з Ґданською затокою.

Поки що, судна з порту в місті Ельблонґ можуть вийти з Віслинської затоки лише з дозволу російської сторони, передає Польське Радіо.

Документи, які стосуються планів перекопати Віслинську косу, до Брюсселя відправлено 14 січня, – повідомив віце-міністр морського господарства та внутрішнього судноплавства Гжеґож Вітковський: «Ми наголосили, передусім, на нових елементах, що пов’язані з безпекою польської держави, свободою судноплавства. А це не є таким очевидним, коли врахувати інцидент у Керченській протоці, безпеку східного флангу НАТО, розвиток економічного потенціалу Ельблонґа та всього регіону. Аргументи стосуються лише суті справи і якщо ми так розглядатимемо це питання, то я спокійний за подальшу роботу над цією інвестицією.

Сумніви Європейської комісії стосувалися, зокрема, впливу будівництва судноплавного каналу через Віслинську косу на навколишнє середовище. Брюссель хоче припинити роботу над цією інвестицією. За повідомленням Радіо Ґданськ, запит Європейської комісії стосувався документа про вплив спорудження каналу на навколишнє середовище та позитивного рішення в цій справі регіонального директора захисту довкілля в Ольштині.

Останнього дня 2018 року Морське управління в Ґдині оголосило тендер на створення водного шляху, що з’єднує Віслинську затоку з Ґданською затокою.


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]