Польські фермери скаржаться на гостру нестачу українських заробітчан

|
Версия для печатиВерсия для печати

Польські фермери стурбовані ситуацією на ринку праці. Кількість сезонних працівників продовжує зменшуватися, в той час як потреба в робочих руках навпаки, зростає.

Про це повідомляє sadyogrody.pl.

За словами керівника департаменту демографії та економічної статистики університеті м. Катовіце Гражини Тжпьота, саме українці зараз є найбільш затребуваними серед роботодавців Польщі. Проте, повністю задовольнити потребу робочих рук за рахунок заробітчан з України все ж не вдається.

Заступник міністра сім'ї, праці та соціальної політики Польщі Станіслав Швед повідомив, що місцевим фермерам доводиться шукати альтернативні джерела тимчасових працівників.

«Ми намагаємося полегшити роботодавцям найм працівників з третіх країн, переважно з України. Проте і тут ресурси повільно руйнуються, і агропідприємства все частіше наймають працівників з інших країн, наприклад з Індії або Бангладешу», — розповів він.

Заступника міністра також повідомив, що українські заробітчани, що вже пропрацювали певний час у Польщі, у пошуках більш перспективної та високооплачуваної роботи намагаються переїхати до країн Західної Європи, в основному — до Німеччини.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com