Порошенко з помпой попіарився на «дорозі Саакашвілі», будівництво якої сам же і зривав

|
Версия для печатиВерсия для печати

Проект із будівництва дороги Одеса-Рені та об’їзної дороги навколо Одеси в цілому завершено, до квітня будуть закінчені роботи з облаштування автошляху.

Про це заявив Президент Петро Порошенко під час виступу на церемонії відкриття дороги, пряма трансляція якої велася на сторінці глави держави у Facebook.

«Сьогодні ми в цілому завершуємо надзвичайно важливий проект будівництва дороги Одеса-Рені і об’їзної дороги навколо Одеси. Це транспортний коридор, який поєднує Одесу, Рені, кордон, і далі можна рухатися до Молдови, Румунії і Болгарії», — сказав Порошенко.

Водночас Президент додав, що до квітня ще залишилося завершити деякі роботи з облаштування дороги Одеса-Рені.

Глава держави підкреслив, що відтепер від Рені до Одеси вестиме «нова, добре відремонтована, гарна дорога», якою, за його словами, можна дістатися з одного кінця в інший за 3-4 години.

Разом з тим він повідомив, що було домовлено з Прем’єр-міністром Болгарії та владою Румунії, що буде визначено ділянку і збудовано міст через Дунай. За його словами, це скоротить відстань від Одеси до Румунії і до Болгарії.

Нагадаємо, що на будівництві сучасної автодороги Одеса - Рені наполягав тепер вже колишній голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі. Який саме для цього "пробив" в Кабміні відрахування на будівництво від надходжень з Одеської митниці - тим часом в адміністрації президента Петра Порошенка робили все для того, аби зірвати фінансування цього будівництва. 


На цю тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com