Посли країн G7 наївно очікують прозорого відбору нового, незалежного керівника САП

|
Версия для печатиВерсия для печати

Посли країн «Великої сімки» у ході діалогу з Офісом генерального прокурора України заявили, що очікують прозорого відбору нового керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється у Твіттері британського головування в групі послів G7 в Україні.

«Посли G7 сьогодні продовжили свій діалог з Офісом Генпрокурора України. Вони відзначили поступ у реформуванні Офісу Генпрокурора, очікують прозорого відбору нового керівника САПУ на основі професійних якостей і наголосили на важливості незалежності антикорупційних установ», - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, 20 січня Комісія з відбору голови САП оголосила про початок відбору кандидатів на зайняття трьох вакантних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

У межах конкурсу відбудеться відбір кандидатів на посади керівника і заступника керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та керівника відділу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури..

Також на засіданні 20 січня Комісія ухвалила порядок проведення конкурсу та методологію оцінювання кандидатів.

Раніше міністр юстиції України Денис Малюська повідомив, що відбір кандидатів на посаду керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) закінчиться навесні 2021 року, і вже до літа конкурсна комісія має представити результати своєї роботи.

Посада керівника САП залишається вакантною після звільнення у серпні 2020 року Назара Холодницького.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com